Книжки для дітей, що можна взяти в подорож

Дитяча література є досить важливою компонентою виховання молодого покоління. Завдяки правильному вибору книг для дітей можливо значно пришвидшити інтелектуальний розвиток малюків, а також забезпечити формування правильного світогляду та особистих характеристик.

Враховуючи, що значну кількість отриманої в ранньому віці інформації  дитина запам’ятає на все життя, необхідно ретельно вибирати програму для читання.

Дитячі книжки повинні відповідати поточному рівню інтелектуального розвитку малечі. Занадто складні для розуміння тексти можуть відбити у маленького читача подальший інтерес до книг, а занадто прості — на нададуть стимулу для інтелектуального розвитку.

Бажано уникати творів з «пустим» сюжетом та нелогічними діями героїв. По причині особливостей сприйняття світу, до певного віку дитина використовує побачені та почуті варіанти поведінки як зразок вірного поводження. Тому в багатьох випадках неналежної поведінки дітей можна побачити риси героїв з книжок та мультфільмів.

Варто також приділити увагу художньому оформленню книги. Занадто темна кольорова гама ілюстрацій може викликати у дитини погіршення настрою, а гротескні зображення героїв книги (наприклад — тварин та птахів) — формування хибного уявлення про зовнішній вигляд представників тваринного світу.

Джерело: osnovypublishing.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *